Nity i zgrzewy

Artykuły powiązane: nity, produkcja, przemysł

Nity i zgrzewy (...) Nitowanie to bardzo ciekawe zajęcie. Może łatwo zafascynować niejednego młodego majsterkowicza. To wspaniałe techniczne rozwiązanie, które pozwala połączyć trwale dwie powierzchnie. Robi się to poprzez ściśnięcie ich. Specjalnie są do tego przeznaczone nitownice akumulatorowe i pneumatyczne. O wyższości jednych nad drugimi nie ma co dyskutować. Jedne i drugie mają swoje zalety, jak i wady. W każdym razie na pewno bardziej powszechna wśród zwykłych użytkowników będzie nitownica akumulatorowa. Każda nitownica potrzebuje jeszcze do zrobienia nitu jednego elementu. (...)

Dodany przez Maria Paciorek, w dniu 04-10-2017

Nity i zgrzewy

Grawerowanie bez tajemnic

Artykuły powiązane: frezy, grawerowanie, metal, przemysł, usługi

Grawerowanie bez tajemnic (...) grawerować przedmiotów z których spożywane są posiłki w miejscach w których stykają się one z żywnością ponieważ kwasy zawarte w pokarmie mogą absorbować związki z naruszonego już tworzywa. Utrudnia to także znacząco korzystanie z danego przedmiotu i jego utrzymanie w czystości. Przedmioty ozdobione grawerem są jednak bardzo (...)

Dodany przez Tomasz Norek, w dniu 04-08-2017

Grawerowanie bez tajemnic

Trowalizacja metali

Artykuły powiązane: biznes, produkcja, przemysł

Trowalizacja metali (...) Trowalizacja metali to inaczej obróbka wibrościerna. Jest ona wykonywana w luźnym ścierniwie. Dzięki niej można skutecznie stępić ostre krawędzie przedmiotów (jest to tak zwane gratowanie). Trowalizacja pomoże nam zmniejszyć chropowatość metalowej powierzchni metali, usunąć zgorzelinę, zmniejszyć chropowatość metalowej powierzchni. Dzięki takiej właśnie obróbce możliwe jest wybłyszczenie powierzchni i jej przygotowanie pod powłoki galwiniczne. W jaki sposób przebiega trowalizacja metali? Może ona odbywać się na sucho lub na mokro. Metalowe przedmioty zostają umieszczone w zbiorniku urządzenia obróbczego. Do pojemnika następnie wkłada (...)

Dodany przez Tomasz Norek, w dniu 16-02-2016

Trowalizacja metali

Pralnia do zadań specjalnych

Artykuły powiązane: bhp, biznes, produkcja, przemysł, usługi

Pralnia do zadań specjalnych (...) restauracji. Niektóre pralnie oferują również darmowy odbiór i dowóz rzeczy. Jak wybrać pralnię przemysłową dla swego biznesu? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na efekty. Pierwsze pranie, może być tym testowym. My osobiście polecamy pralnię X z Poznania. Jeżeli dodatkowo będziemy (...)

Dodany przez Andrzej Lis, w dniu 29-07-2015

Pralnia do zadań specjalnych

Wyposażamy magazyn

Artykuły powiązane: biznes, magazynowanie, produkcja, przemysł

Wyposażamy magazyn (...) Każdy dobry magazyn oprócz towaru, powinien posiadać odpowiednie wyposażenie, czyli meble, półki czy też regały magazynowe. Jest to bardzo potrzebne aby na terenie magazynu zachować porządek. Warto też aby wyposażenie magazynów było przedtem choć trochę zaplanowane. Nie potrzeba do tego projektanta, można to zrobić nawet samemu. Nie chodzi tu o kolor ścian, czy też jej fakturę, a o umeblowanie. Większość sklepów oferuje jednak meble do mieszkania. (...)

Dodany przez Maria Paciorek, w dniu 09-07-2015

Wyposażamy magazyn