Nasze publikacje

Najnowsze


Dodany przez Andrzej Lis, w dniu 29-07-2015

Pralnia do zadań specjalnych
Odzież robocza, na przykład wykorzystywana w branży gastronomicznej czy też hotelarskiej, wymaga zachowania idealnej czystości i bieli oraz pozbycia się nie tylko widocznych plam, ale również roztoczy, bakterii czy grzybów.

Higiena w miejscu pracy, szczególnie tam, gdzie przyjmuje się gości, nie dotyczy tylko sprzętów czy zastawy stołowej. Klienci równie baczną uwagę zwracają na ubrania pracowników. Z tak trudnym zadaniem, jakim jest doprowadzenie do idealnego stanu tego rodzaju elementów, poradzi sobie tylko pralnia odzieży roboczej.

Wyspecjalizowane pralnie

Urządzenia pralnicze, jak i detergenty, jakie stosuje pralnia przemysłowa, pozwalają osiągnąć efekt doskonale czystego i zdezynfekowanego prania. Firmy mogą korzystać z tego rodzaju usług w niezwykle atrakcyjnych cenach, co sprawia, że nawet częste zamawianie prania przemysłowego nie obciąża budżetu hotelu czy restauracji. Niektóre pralnie oferują również darmowy odbiór i dowóz rzeczy. Jak wybrać pralnię przemysłową dla swego biznesu? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na efekty. Pierwsze pranie, może być tym testowym. My osobiście polecamy pralnię X z Poznania. Jeżeli dodatkowo będziemy zadowoleni również z ceny, warto pozostać przy tej właśnie placówce. Należy pamiętać, że koszt prania liczy się tym bardziej, im częściej mamy zamiar korzystać z pralni. Dlatego warto pytać o promocje i rabaty dla stałych klientów oraz weryfikować, na ile są one rzeczywiste i opłacalne.

W obiektywie


biznes
produkcja
przemysł
usługi
bhp