Nasze publikacje

Najnowsze


Dodany przez Maria Paciorek, w dniu 03-08-2017

Oświetlenie przemysłowe
W warunkach pracy w zakładach przemysłowych bardzo istotne jest dysponowanie odpowiednim oświetleniem.

Najczęściej stosowane lampy w zakładach produkcyjnych, przetwórczych oraz wydobywczych to oświetlenie halogenowe, które pomimo wyjątkowo dobrych parametrów wiązki światła, jasności oraz czasu pracy, ma także swoiste wady, które niekiedy implikują konieczność zastosowania innego typu oświetlenia. Coraz popularniejsze na rynku stają się przemysłowe lampy led, które gwarantują jeszcze lepsze warunki oświetlenia, mniejszą temperaturę pracy oraz są bardziej energooszczędne, co w kontekście kosztów energii elektrycznej i warunków ograniczeń wykorzystania energii ma ogromne znaczenie.

Warto poznać nowoczesne technologie pozwalające na efektywne oświetlanie pomieszczeń i zakładów przemysłowych. Przemysłowe oświetlenie led różni się znacząco od klasycznych żarówek diodowych, wykorzystywanych w domach, pojazdach mechanicznych. Przemysłowe oświetlenie LED w pierwszej kolejności cechuje się wyższą mocą pracy, zróżnicowanym charakterem zastosowanych diod i specjalnymi trybami pracy. Nowoczesne oprawy oświetleniowe w technologii diodowej pozwalają na optymalne dostosowanie warunków oświetleniowych do preferencji użytkownika. 

Zastosowanie nowoczesnych technologii LED pozwala poprawić jakość oświetlenia i warunki pracy. Ponadto, jest to wspaniałe rozwiązanie służące oszczędzaniu budżetu firmy i wspierania polityki mniejszej emisji dwutlenku węgla! Rozwiązania z tego zakresu są coraz tańsze i coraz większa liczba firm może sobie pozwolić na skorzystanie z tej rewolucyjnej technologii oświetleniowej.

W obiektywie


przemysłowe lampy led
oświetlenie led
oprawy oświetleniowe