Nasze publikacje

Najnowsze


Dodany przez Andrzej Lis, w dniu 30-10-2017

Lepiej serwisować niż płakać
Urządzenia dziś produkowane niestety nie mają wiecznej żywotności
Dotyczy to nie tylko domowych urządzeń gospodarczych, czy artykułów radiowo-telewizyjnych, ale niestety także profesjonalnych sprzętów przemysłowych. Pewnym wyjściem naprzeciw potrzebom wielu fabryk i hurtowni, czy także central przeładunkowych i logistycznych jest mobilny serwis Franklin Electric i Hydro Vacuum. Oferuje on nie tylko naprawę w miejscu wskazanym przez klienta, ale też szeroki wachlarz części zamiennych. Przykładowo po całkiem niskich cenach można zakupić nowe oraz używane pompy, tłumiki, przekładnie, sprzęgła oraz samomontujące się wirtualne kontrolery ruchu i mierniki przepływu paliwa. Ciężką sytuację mają te fabryki, które znajdują się poza zasięgiem serwisów mobilnych. 
Takim klientom oferuje się usługi innych instytucji. Stabilną na rynku naprawczym jest firma Serwis LFP oraz Lowara i Synowie. Ten rodzinny warsztat zapewnia kontrolę nad maszynami różnego typu. Nie ogranicza się do naprawy produktów konkretnych firm, czy marek. Jest związana z siecią Polskich Serwisantów Niemobilnych, więc reprezentuje markę znaną i lubianą, darzona głębokim zaufaniem przez rzesze przemysłowców. 
Można u nich ze spokojem zostawić połowę sprzętu z fabryki, aby na drugi dzień odebrać sprzęt odświeżony, wyczyszczony, naoliwiony i nasmarowany, a także przetestowany przez testerów-kaskaderów. Niezależnie na jaki serwis się zdecydujemy, wiedzmy, że jest to konieczne, aby dokonywać potrzebnych napraw, zanim dojdzie do poważnego, czy chociażby lekkiego wypadku. Doceńmy naszych pracowników i stwórzmy im optymalnie bezpieczne warunki do pracy.
Zobacz więcej informacji na stronie: http://agregaty-pompy.com.pl

W obiektywie


serwis
franklin electric
hydro vacuum
lfp
lowara
pompy